SLAVIMO 50 GODINA RADA NAŠE ŠKOLE

Autor: Marija Barac, 10. 6. 2013.

''Ono što čovjek nauči, voda ne može odnijeti niti vatra spaliti.''

(čečenska narodna poslovica)

Ove godine slavimo 50 godina otkako je 1963. godine Tehnička škola (Školski centar metalsko-elektro struke) otvorila vrata svojim učenicima.

Tom prigodom upriličen je svečani ručak na Teninom salašu u Vinkovcima. Bila je to prilika za susret naših sadašnjih i umirovljenih djelatnika škole.

Kroz to dugo i burno razdoblje iz škole su izašle generacije učenika barem malo spremnije krenuti na put prema zrelosti.

Vjerujemo da je svaki naš djelatnik i učenik utkao dio sebe, svoj trud i rad, svoje nade i snove u ovu stranicu povijesti naše škole.