Forum struke

Autor: Administrator , 14. 5. 2013.

Velika dvorana SKUC Pauk i kino dvorana Forum u sklopu Studentskog naselja Stjepan Radić u Zagrebu, ugostit će prvi veliki projekt Vijeća studenata veleučilišta i visokih škola RH pod nazivom „Forum struke 2013.“. Kroz tri dana, od 17. do 19. 5. posjetitelji će moći upoznati veleučilišta i visoke škole u RH kroz smotru istih, moći će upoznati razne poduzetnike i njihove organizacije kroz veliki sajam poslova, karijera i praksi, skupiti nova znanja kroz razne edukacije i treninge te sudjelovati u humanitarnoj akciji kojoj je cilj skupiti i dodijeliti stipendije budućim studenticama i studentima koji žele studirati, ali radi teških životnih okolnosti nisu u mogućnosti.

Jedan od glavnih ciljeva ovog projekta je upoznavanje javnosti s jačinom, važnošću i kvalitetom stručnog obrazovanja u Hrvatskoj, povezivanje obrazovanja s gospodarstvom te stvaranje akademske zajednice radi cjelokupnog boljitka Republike Hrvatske.

Projekt podržavaju sljedeći pokrovitelji: Grad Zagreb, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, Agencija za mobilnost i programe EU, Posao.hr,  HRcentar Studentski centar Zagreb, Hrvatski zavod za zapošljavanje.

Sve detalje o Forumu struke, kao i detaljan program pogledajte na: http://vijecestudenata.com/forum-struke.php