Webinar - Državna matura 2012./2013.

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 29. 1. 2013.

Pozivamo vas da se pridružite prvom webinaru ovogodišnjeg ciklusa
webinara za maturante s temom

Državna matura 2012./2013.
u srijedu, 30. siječnja 2013. u 21:00

u organizaciji Udruge Samo jedan klik u suradnji s Nacionalnim centrom za vanjsko vrednovanje obrazovanja i CARNetom na portalu www.mojamatura.net pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Gosti webinara su dipl. ing. Igor Drvodelić, načelnik Središnjeg prijavnog ureda pri Agenciji za znanost i visoko obrazovanje i dipl. ing. Goran Sirovatka, ravnatelj NCVVO-a. Webinar će voditi prof. Sonja Lušić Radošević i prof. Arjana Blažić iz IX. gimnazije u Zagrebu, urednice portala za besplatne online pripreme državne mature Moja matura.

Više informacija na stranicama portala mojamatura.net.

Izvor: http://www.mojamatura.net/