Valentinovo - natječaj za najljepšu ljubavnu pjesmu

Autor: Marija Barac, 29. 1. 2013.

Valentinovo u našoj školi proći će u potrazi za najljepšim ljubavnim stihovima. Tko će napisati najljepšu ljubavnu pjesmu? Probudi pjesnika u sebi i prijavi se na natječaj!

Prijavi se na natječaj za najljepšu ljubavnu pjesmu naše škole, pobjednika će odabrati učenici. Prve tri pjesme, s najviše glasova, bit će objavljene u Vinkovačkom listu u petak 15. veljače 2013. godine. Ali to nije sve! Autora najupečatljivijih stihova, restoran "Maslina" nagradit će večerom za dvoje.

Potpisane radove možete slati do 8. veljače do 12h  na e-mail eknjiznicatsvk@gmail.com ili osobno predati u knjižnicu. Imena autora neće biti objavljena do kraja natječaja.

Glasovanje će biti otvoreno 8. veljače u 16h i trajat će do 10. veljače.

Pristigle radove možete pročitati na stranici Valentinovo - natječaj. Na istom linku će biti postavljena i anketa 8. veljače.