Volonterski klub Zvrk održao predavanje o Prijenosu programa na nove generacije

Autor: Mia Bilić, 4. 10. 2018.

U utorak, 2. listopada, održano je kratko predavanje o programu školskog volonterskog kluba Zvrk.

Školski volonterski klub Zvrk u suradnji s Proni centrom izložio je aktivnosti i akcije koje su odradili prošle godine i tim načinom novim učenicima škole pokazao volonterski program. Učenici - volonteri iznijeli su svoja iskustva i time dali do znanja koliko smo zajedničkim snagama, radom uz druženje i smijeh uspješno volontirali.
Drago nam je da smo prošle školske godine koz ove događaje uspjeli motivirati učenike te se nadamo osvježenim novim volonterskim snagama, što svakako  doprinosi daljnjem razvoju, ali i potvrđuje značaj i vrijednost postojanja školskog volonterskog kluba.

Ovim putem pozivamo sve učenike, roditelje i profesore da se "zavolontiraju" u klub i budu dio Zvrka. Profesori kojima se možete javiti su: Mia Bilić, Tihana Mudrovčić i Igor Farbaš.

03.07.2020. 15:42
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

02.07.2020. 13:03
Poziv na istraživanje tržišta – Sustav za upravljanje matičnim podacima
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Sustav za upravljanje matičnim podacima appeared first on CARNET .

9. lipnja - Dan hrvatskih putujućih knjižnica – bibliobusa
09.06.2020. 11:56
9. lipnja - Dan hrvatskih putujućih knjižnica – bibliobusa
U znak sjećanja na datum kad je 1969. godine u Rijeci krenuo na put prvi namjenski hrvatski bibliobus, 9. lipnja se obilježava, od 2019. godine, kao Dan hrvatskih bibliobusa. Nacionalnim Danom hrvatskih bibliobusa slavimo jednu od mnogih važnih i nezamjenjivih usluga koje naše narodne knjižnice nude građanima - uslugu pokretnih knjižnica.