Volonterski klub Zvrk održao predavanje o Prijenosu programa na nove generacije

Autor: Mia Bilić, 4. 10. 2018.

U utorak, 2. listopada, održano je kratko predavanje o programu školskog volonterskog kluba Zvrk.

Školski volonterski klub Zvrk u suradnji s Proni centrom izložio je aktivnosti i akcije koje su odradili prošle godine i tim načinom novim učenicima škole pokazao volonterski program. Učenici - volonteri iznijeli su svoja iskustva i time dali do znanja koliko smo zajedničkim snagama, radom uz druženje i smijeh uspješno volontirali.
Drago nam je da smo prošle školske godine koz ove događaje uspjeli motivirati učenike te se nadamo osvježenim novim volonterskim snagama, što svakako  doprinosi daljnjem razvoju, ali i potvrđuje značaj i vrijednost postojanja školskog volonterskog kluba.

Ovim putem pozivamo sve učenike, roditelje i profesore da se "zavolontiraju" u klub i budu dio Zvrka. Profesori kojima se možete javiti su: Mia Bilić, Tihana Mudrovčić i Igor Farbaš.

16.10.2019. 11:09
Na CUC-u hrvatski fizičar Saša Ceci ,,objašnjava neobjašnjivo"
Ovogodišnju, 21. po redu CARNET-ovu konferenciju za korisnike, koja će se održati od 6. do 8. studenoga u Šibeniku, zaključit će predavanje poznatog hrvatskog fizičara Saše Cecija. U svom predavanju ... The post Na CUC-u hrvatski fizičar Saša Ceci ,,objašnjava neobjašnjivo" appeared first on CARNET .

16.10.2019. 10:26
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge za provedbu istraživanja eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju. Svrha provedbe istraživanja je identificiranje ... The post Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – Istraživanje eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a appeared first on CARNET .

16. listopada - Svjetski dan hrane
16.10.2019. 10:24
16. listopada - Svjetski dan hrane
Svjetski dan hrane obilježava se 16. listopada, na dan kada je 1945. godine osnovan “Food and Agriculture Organization” (FAO), ogranak Ujedinjenih naroda koji se bavi hranom i razvojem agrikulture u svijetu. Otkako postoji, FAO se bavi problematikom nedostupnosti hrane, s posebnom pažnjom na zemlje u razvoju.