CAD Hrvatska 2014.

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 15. 4. 2014.

Prvo Međuškolsko natjecanje graditeljskih i geodetskih škola Republike Hrvatske u crtanju u CAD programima održano je 11.4.2014. u Karlovcu.

Natjecanju je ukupno pristupilo 9 škola: Graditeljsko-geodetska tehnička škola Split, Strukovna škola Sisak, Srednja škola Bedekovčina, Graditeljska tehnička škola Zagreb, Geodetska  tehnička škola Zagreb, Graditeljska škola Čakovec, Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci, Graditeljsko-geodetska škola Osijek i Mješovita industrijsko-obrtnička škola Karlovac kao domaćin. Svaka školu su predstavila dva učenika, tako da je natjecanju pristupilo ukupno 18 učenika.

Rezultati su sljedeći:

1. mjesto - Dejan Vukadin, građevinski tehničar, Strukovna škola Sisak

2. mjestoJere Doljanin, arhitektonski tehničar, Graditeljsko-geodetska tehnička škola Split

3. mjestoTihana Polezari, geodetski tehničar, Geodetska tehnička škola Zagreb

Naši predstavnici, Ante Jurilj i Tomislav Martinović, učenici 3.f razreda, dijele 4. i 5. mjesto sa ostalim natjecateljima. Osim pokazanim znanjem, i u vannatjecateljskom dijelu dostojno su predstavili svoju Školu i Grad. Dečki, čestitam!

11.08.2020. 06:04
INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Dobili smo informaciju kako je u mrezi operatora Odasiljaci i veze doslo do prekida optickog kabla te kako se radi na sanaciji. Za sad nemamo procjenu u kojem roku ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

11.08.2020. 06:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Danas od oko 5:10 sati je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Zadarske zupanije. Radimo na rjesavanju navedenog prekida. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

10. kolovoza – Svjetski dan lavova
10.08.2020. 11:45
10. kolovoza – Svjetski dan lavova
Svjetski dan lavova, 10. kolovoza, ima cilj podizanje svijesti o ljepoti ovih vrhunskih lovaca poznatijih kao kraljeva džungle i zbog toga se na današnji dan diljem svijeta slavi najsnažniji i najhrabriji pripadnik životinjskoga carstva.

Ukupno: 1119455