Upisi u Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci - jesenski rok

Autor: Vlado Mikić, 22. 8. 2023.

Poštovani, upisi u Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci odvijati će se prema rasporedu:

- 28.8.2023. ponedjeljak   od 9h do 14h

Popis potrebnih dokumenata koji su uvjet za upis u pojedini program obrazovanja

Potpisane upisnice (upisnice potpisuje učenik i roditelj) moraju imati ispunjene i sve podatke koji se na njoj nalaze te ih učenici imaju mogućnost sami učitati u sustav ili dostaviti srednjoj školi da ih učita umjesto njih.

-  upisnica - ona mora biti potpisana.

• dokumentacija vezana za ostvarivanje prava na dodatne bodove

Svi osobni podatci i ocjene te rezultati i dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskih natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ te kandidati dokaze o istima ne trebaju dostavljati pri upisu u srednje škole.

• liječnička svjedodžba medicine rada (pregled)

> Upisi u 1. razred šk. god. 2023./2024.