upisi u Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci odvijat će se prema rasporedu:

Autor: Vlado Mikić, 8. 7. 2022. 07:50

Poštovani, upisi u Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci odvijat će se prema rasporedu:

- 11.7.2022. ponedjeljak   od 9h do 14h

- 12.7.2022. utorak            od 10h do 17h

- 13.7.2022. srijeda          od 9h do 13h

Popis potrebnih dokumenata koji su uvjet za upis u pojedini program obrazovanja

Potpisane upisnice (upisnice potpisuje učenik i roditelj) moraju imati ispunjene i sve podatke koji se na njoj nalaze te ih učenici imaju mogućnost sami učitati u sustav ili dostaviti srednjoj školi da ih učita umjesto njih. -  upisnica, ona mora biti potpisana.

• dokumentacija vezana za ostvarivanje prava na dodatne bodove

Svi osobni podatci i ocjene te rezultati i dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskih natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ te kandidati dokaze o istima ne trebaju dostavljati pri upisu u srednje škole.

• liječnička svjedodžba medicine rada (pregled)  - za programe :

arhitektonski tehničar, građevinski tehničar, elektrotehničar,

tehničar za mehatroniku, strojarski računalni tehničar,

automehaničar, instalater grijanja i klimatizacije, bravar,

CNC operater/ka, elektroinstalater, elektroničar- mehaničar,

monter suhe gradnje , keramičar - oblagač

• potvrda nadležnog školskog liječnika -  za program autoelektričar

*  ugovor o provedbi  praktične nastave i vježbi (praksa) za trogodišnja zanimanja

-    4 ovjerena primjerka

• ugovor moraju donijeti učenici koji upisuju smjer :

automehaničar, instalater grijanja i klimatizacije, bravar,

CNC operater/ka, autoelektričar

Za osiguranje učenika ponijeti 30kn

Napomene:

- smjerovi elektroinstalater, elektroničar- mehaničar,  monter suhe gradnje, keramičar - oblagač  odrađuju praksu prvog razreda u školi pa ne trebaju tražiti praksu kod obrtnika

Svi učenici koji žele nastaviti drugi strani jezik  mogu ga izabrati fakultativno prilikom upisa (fakultativni jezik je obvezan ukoliko se izabere)

Dodatna dokumentacija obuhvaća:- potvrdu nadležnog školskog liječnika, - liječničku svjedodžbu medicine rada, koju učenik dostavlja pri upisu ili, iznimno, kada u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada najkasnije do kraja rujna, - ugovor o provedbi praktične nastave i vježbi,  pri upisu ili najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.

Dostava upisnice elektroničkim putem

Potrebnu dokumentaciju može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je  dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Prilikom dostavljanja upisnice elektroničkim putem učenik se može izjasniti i o izbornim predmetima te odabiru stranih jezika.

Učenici koji su ostvarili pravo na upis u programe obrazovanja za koje je potrebna potvrda liječnika školske medicine ili liječnička svjedodžba medicine rada, odnosno potvrda obiteljskog liječnika, dužni su do roka objavljenoga u Kalendaru u srednju školu dostaviti ove dokumente osobno ili elektroničkim putem (skenirane ili slikane) na e-adresu školske ustanove.

Učenici su dužni do kraja rujna dostaviti u školu originalnu dokumentaciju. Ako učenik ne dostavi originalnu dokumentaciju, srednja škola se radi daljnjeg postupanja može obratiti Ministarstvu znanosti i obrazovanja, Upravi za odgoj i obrazovanje.

Mail adresa na koju se mogu poslati upisnica i potrebni dokumenti :   upisi@tsvk.hr

Pitanja !!!!!?????

Autor: Vlado Mikić, 29. 6. 2022. 14:02

32100 Vinkovci, Stanka Vraza 15

tel. 0989408663 koordinator za upise Vlado Mikić, prof.

tel. 0997503308 pedagoginja Andrea Jančić, prof.- koordinatorica za upise

Poštovani,

za sve nejasnoće molim kontaktirati gore navedene osobe koji koordiniraju upise.

[više]

Natječaj za upis u 1. razred Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlado Mikić, 17. 6. 2022. 19:12

Natječaj za upis u 1. razred Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci školske godine 2022./2023. možete pogledati u prilogu

[više]

Promotivni video škole možete pogledati na linku:

Autor: Vlado Mikić, 15. 6. 2021. 13:48

video o školi

« Srpanj 2022 »

Ovaj mjesec: 1963

> Upisi u 1. razred šk. god. 2022./2023.