Upisi u Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci - jesenski rok

Autor: Vlado Mikić, 22. 8. 2023. 21:53

Poštovani, upisi u Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci odvijati će se prema rasporedu:

- 28.8.2023. ponedjeljak   od 9h do 14h

Popis potrebnih dokumenata koji su uvjet za upis u pojedini program obrazovanja

Potpisane upisnice (upisnice potpisuje učenik i roditelj) moraju imati ispunjene i sve podatke koji se na njoj nalaze te ih učenici imaju mogućnost sami učitati u sustav ili dostaviti srednjoj školi da ih učita umjesto njih.

-  upisnica - ona mora biti potpisana.

• dokumentacija vezana za ostvarivanje prava na dodatne bodove

Svi osobni podatci i ocjene te rezultati i dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskih natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ te kandidati dokaze o istima ne trebaju dostavljati pri upisu u srednje škole.

• liječnička svjedodžba medicine rada (pregled)
[više]

Slobodna mjesta za upis u jesenkome roku

Autor: Vlado Mikić, 15. 7. 2023. 16:54

Smjer

Slobodnih mjesta

CNC – operater/ka

3 godine

Elektroničar - mehaničar

3 godine

Građevinski tehničar

4 godine

Strojarski računalni tehničar

4 godine

Upisi u Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci

Autor: Vlado Mikić, 7. 7. 2023. 08:11

- 10.7.2023. ponedjeljak   od 12h do 17h

- 11.7.2023. utorak            od 10h do 17h

- 12.7.2023. srijeda          od 9h do 13h

Popis potrebnih dokumenata koji su uvjet za upis u pojedini program obrazovanja

-  upisnica - ona mora biti potpisana.

• dokumentacija vezana za ostvarivanje prava na dodatne bodove

• liječnička svjedodžba medicine rada (pregled)  - za programe :

arhitektonski tehničar, građevinski tehničar, elektrotehničar,

tehničar za mehatroniku, strojarski računalni tehničar,

automehaničar, instalater grijanja i klimatizacije, bravar,

CNC operater/ka, elektroinstalater, elektroničar- mehaničar,

monter suhe gradnje , keramičar - oblagač

• potvrda nadležnog školskog liječnika -  za program autoelektričar

*  ugovor o provedbi  praktične nastave i vježbi (praksa) za trogodišnja zanimanja

-    4 ovjerena primjerka

• ugovor moraju donijeti učenici koji upisuju smjer :

automehaničar, instalater grijanja i klimatizacije, bravar,

CNC operater/ka, autoelektričar

Napomene:

- smjerovi elektroinstalater, elektroničar- mehaničar,  monter suhe gradnje, keramičar - oblagač  odrađuju praksu prvog razreda u školi pa ne trebaju tražiti praksu kod obrtnika

Svi učenici koji žele nastaviti drugi strani jezik  mogu ga izabrati fakultativno prilikom upisa (fakultativni jezik je obvezan ukoliko se izabere)

Dodatna dokumentacija obuhvaća:- potvrdu nadležnog školskog liječnika, - liječničku svjedodžbu medicine rada, koju učenik dostavlja pri upisu ili, iznimno, kada u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada najkasnije do kraja rujna, - ugovor o provedbi praktične nastave i vježbi,  pri upisu ili najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.

Dostava upisnice elektroničkim putem

Potrebnu dokumentaciju može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je  dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Prilikom dostavljanja upisnice elektroničkim putem učenik se može izjasniti i o izbornim predmetima te odabiru stranih jezika.

Učenici koji su ostvarili pravo na upis u programe obrazovanja za koje je potrebna potvrda liječnika školske medicine ili liječnička svjedodžba medicine rada, odnosno potvrda obiteljskog liječnika, dužni su do roka objavljenoga u Kalendaru u srednju školu dostaviti ove dokumente osobno ili elektroničkim putem (skenirane ili slikane) na e-adresu školske ustanove.

Učenici su dužni do kraja rujna dostaviti u školu originalnu dokumentaciju. Ako učenik ne dostavi originalnu dokumentaciju, srednja škola se radi daljnjeg postupanja može obratiti Ministarstvu znanosti i obrazovanja, Upravi za odgoj i obrazovanje.

Mail adresa na koju se mogu poslati upisnica i potrebni dokumenti :   upisi@tsvk.hr

[više]

Ako si ucenik koji se ispisao iz srednje škole

Autor: Vlado Mikić, 19. 6. 2023. 10:21

Ako si ucenik koji se ispisao iz srednje škole koju si pohađao smatraš se kandidatom izvan redovnog sustava obrazovanja Republike Hrvatske, Trebaš se registrirati u sustav putem registracijskog obrasca koji se nalaziti u gornjem desnom kutu sustava e-Upisi u srednju skolu ("Registracija") u periodu kada je registracija omogucena za svaki upisni rok. Za sva pitanja možete  se obratit Središnjem prijavnim tijelu za registraciju kandidata izvan redovitog sustava obrazovanja, putem službene adrese

srednja@azvo. hr ili na broj telefona 01/6274-844.

[više]

NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U I. RAZRED TEHNIČKE ŠKOLE RUĐERA BOŠKOVIĆA VINKOVCI za šk. god. 2023./24. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlado Mikić, 14. 6. 2023. 17:26

Natječaj za upis u prvi razred Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci  možete pogledati u dokumentu koji prilog objave.

Za sve nejasnoće možete se javiti koordinatorima za upis

tel. 0989408663 koordinator za upise Vlado Mikić, prof.

tel.  032/ 354 244 pedagoginja Andrea Jančić, prof.- koordinatorica za upise

[više]

Predmeti bitni za upis Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlado Mikić, 30. 5. 2023. 17:14

Ukupan broj bodova dobije se tako da se zbroje ocjene iz predmeta bitnih za upis (tablica predmeta u prilogu ) i prosjek razreda od petog do osmog razreda.

Tablicu predmeta možete pogledati u prilogu...

Za sve nejasnoće možete se javiti koordinatorima za upis

tel. 0989408663 koordinator za upise Vlado Mikić, prof.

tel.  032/ 354 244 pedagoginja Andrea Jančić, prof.- koordinatorica za upise

[više]

Odluka o upisu učenika u 1. razred šk god. 2023./2024.

Autor: Vlado Mikić, 30. 5. 2023. 17:05

« Svibanj 2021 »

> Upisi u 1. razred šk. god. 2023./2024.