IZDAVANJE UGOVORA

Autor: Sanja Bunić, 19. 6. 2023.

Za izdavanje ugovora potrebno je osobno u učenički servis, ili na e-mail učeničkog servisa tajnistvo@tsvk.hr dostaviti:

• scan ili original popunjene i ovjerene  obrasce evidencijski list i uputnica od strane poslodavca.

Ugovori se podižu tijekom zimskih, proljetnih i ljetnih praznika to jest za vrijeme kada je dozvoljen rad redovitih učenika srednjih škola.

Najranije podizanje ugovora je tjedan dana prije početka praznika.

Ugovori se ne izdaju retroaktivno (unazad).

Nakon obavljenog posla poslodavac je dužan popuniti ugovor sa stvarnim brojem sati rada, iznosom zarade učenika i opisom poslova te svojim potpisom i pečatom ovjeriti sve primjerke ugovora.

Po jedan primjerak ugovora zadržavaju učenik i poslodavac, a jedan primjerak poslodavac je dužan dostaviti Školi osobno ili redovitom poštom. Moguća je i radi bržeg izdavanja računa dostava scana ugovora na mail, ali isto ne isključuje obavezu poslodavca da dostavi i original ugovora.

> Učenički servis