Poziv za učitelje, nastavnike i stručne suradnike

Autor: Administrator , 16. 1. 2011.

Pozivamo vas da do 20. veljače barem jedan nastavni sat odvojite za aktivnosti kojima ćete učenike usmjeriti na sigurnije, odgovornije i primjerenije ponašanje na internetu. Vjerujemo da će svatko od vas naći zanimljive aktivnosti kojima ćete takve sadržaje najbolje prenijeti svojim učenicima.

Pozivamo vas da opišete:
• aktivnosti koje ste proveli u razredu,
• reakcije učenika,
• metode i sadržaje koji su im odgovarali, a koji nisu
• što je dobro uspjelo, a što nije
• što biste promijenili sljedeći put,
• što biste preporučili kolegama,
• obrazovne sadržaje koje ste koristili.

Uz tekst članka možete poslati i fotografije, crteže, videoisječke, poveznice i ostale digitalne oblike sadržaja.

Najkvalitetnije radove objavit ćemo u digitalnom časopisu Pogled kroz prozor za veljaču, na portalu ucitelji.hr i honorirati.

Molimo vas da radove pošaljete do 20. veljače 2011. godine elektroničkom poštom na adresu urednistvo@ucitelji.org

Izvor: http://ucitelji.hr/Obrazovnisadržaji/Sigurnijiinternet/Sigurnijiinternet2011/tabid/504/language/hr-HR/Default.aspx

www.cert.hr

Pogledajte!