Obavijest za učenike koji neće s uspjehom završiti 1. razred

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 14. 6. 2017.

Učenici 1. razreda koji će biti upućeni na ponavljanje razreda, moraju svojim razrednicima reći ponavljaju li razred ili će se kandidirati za upis u neko drugo zanimanje ili školu.

Učenici koji će se kandidirati za upis u neko drugo zanimanje ili školu, moraju se aktivirati za pristup aplikaciji upisi.hr.

Više u nastavku ove obavijesti.

Učenici koji se kandidiraju za mjesto u nekoj drugoj školi/zanimanju moraju:

• Prijaviti se u sustav www.upisi.hr sa svojim korisničkim podatcima i PINom koji su dobili prošle godine. U slučaju da nemaju PIN, javljaju se CARNetu na 01 6661 500 ili na adresu elektroničke pošte helpdesk@skole.hr .
  • Do 26.6. donijeti dokumente kojim dokazuju prava na dodatne bodove.
  • Prijaviti jedan, poželjno više, obrazovnih programa.
  • Ispisati prijavnicu iz aplikacije www.upisi.hr i potpisanu (od strane učenika i roditelja) donijeti u školu 11.7. u 10h.
  • Nakon objave ljestvice poretka, potpisanu upisnicu odnijeti u novoupisanu školu.

Anketa (mala)
Pratim školsku stranicu