Oglasna ploča

OBAVIJEST ZA UČENIKE 1. RAZREDA KOJI NISU ZAVRŠILI RAZRED S USPJEHOM I NE NASTAVLJAJU ŠKOLOVANJE U ISTOM OBRAZOVNOM PROGRAMU/ŠKOLI

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 18. 6. 2014.

Učenici koji nisu završili 1. razred s uspjehom i žele nastaviti školovanje u nekom drugom obrazovnom programu ili školi moraju se ponovno kandidirati elektroničkim putem preko mrežne stranice www.upisi.hr.

Takve učenike, prije prijave, mora aktivirati škola koju trenutno pohađaju. Aktivacija će se izvršiti najkasnije 23.6. nakon čega se učenici prijavljuju svojim korisničkim imenom i lozinkom.

Dodatnu dokumentaciju (stručno mišljenje školskog liječnika, stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojim se ostvaruju dodatna prava za upis) učenici u školu mogu donijeti 30.6. u 10h.

Potpisanu prijavnicu učenik ili roditelj/skrbnik donosi u školu 9.7. u 10h. Prijavnicu moraju potpisati učenik i roditelj/skrbnik.

Više informacija o upisima na stranici Upisi u 1. razred i stranicama škola koje želite upisati.

Za eventualna pitanje ili poteškoće možete se obratiti upisnom povjerenstvu u ponedjeljak, 23.6. u 10h u učionici br. 10.

Ukupno: 1120086
Ovaj mjesec: 1907