NATJEČAJ za stručno osposobljavanje za rad

Autor: Nina Udovičić, 30. 10. 2015.

JAVNI POZIV

za prijam osobe na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za nastavnika Hrvatskog jezika

Stanka Vraza 15,32100 Vinkovci

Klasa: 602-03/15-01/01

Ur.broj: 2188-48-15-983

30.listopada  2015.g.

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci raspisuje

JAVNI POZIV

za prijam osobe za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za nastavnika Hrvatskog jezika

prima se jedna osoba, mjesto rada u sjedištu poslodavca: Vinkovci, Stanka Vraza 15

Trajanje stručnog osposobljavanja je 12 mjeseci.

UVJETI:

-          završen sveučilišni diplomski studij hrvatskog jezika i književnosti- mag.educ.philol.croat./mag.philol.croat.

-          da nema zapreke za rad prema odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

-          da ispunjava uvjete iz Zakona o poticanju zapošljavanja, te ostvaruje pravo na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Osobe koje se prijavljuju  na stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa dužne su dostaviti svoju prijavu na adresu Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci, Stanka Vraza 15, osobno ili putem pošte u roku 8 dana od objave javnog poziva.

Nepravovremene i nepotpune prijave ne će se razmatrati.

U prijavi na Javni poziv osobe trebaju navesti osobne podatke ( ime i prezime, datum rođenja, adresu stanovanja, broj telefona, broj mobitela, te e-mail adresu), te tražene priloge kojim dokazuju ispunjavanje uvjeta.

Uz prijavu obvezno je dostaviti slijedeće priloge i dokaze o ispunjavanju uvjeta:

-          životopis

-          dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja odnosno stečenoj stručnoj spremi ( preslika diplome),

-          dokaz da nemaju više od 1 godine odgovarajućeg stručnog i radnog iskustva u zvanju  (elektronički zapis HZMO-a, evidencija sa Zavoda za zapošljavanje  ili neki drugi dokaz )

-          dokaz o hrvatskom državljanstvu ( preslika Domovnice)

-          uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci

Preslike ne moraju biti ovjerene.                                                                                                                                           Obavijest o izboru i poziv na potpisivanje Ugovora o stručnom osposobljavanju bez zasnivanja radnog odnosa bit će poslan samo izabranom kandidatu, te objavljen na web stranici Škole.

Ugovor o stručnom osposobljavanju za rad bez zasnivanja radnog odnosa s osobom koja bude izabrana neće se zaključiti prije pozitivne suglasnosti Središnjeg ureda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Mate Vukušić, prof.

> Natječaji-ARHIVA