Nastava u tvornici UNIOR d.o.o. Vinkovci

Autor: Benjamin Dobutović, 23. 3. 2024.

U okviru školskog kurikuluma s 2.A razredom, strojarski računalni tehničar, 23. ožujka 2024. održali smo dio planirane nastave na terenu u tvornici UNIOR d.o.o. u Vinkovcima.  Upoznali smo se s proizvodnjom, proizvodima, problematikom zaštite na radu, mjerenjem, kontrolom, održavanjem, uporabom računala, robota, projektiranjem, planiranjem, kalkulacijama, tržištem i menađmentom.

Veliko hvala upravi tvornice na odličnim predavanjima i izvrsno organiziranim demonstracijama.

Učenici su se puni dojmova razišli kućama.

Nakon završene škole možda neki od učenika potraže svoje radno mjesto i u UNIOR-u.

Benjamin Dobutović.

Priloženi dokumenti: