Psihologinja i književnica Ivana Štulić u našoj školi!

Autor: Sandra Šimunović, 13. 12. 2023.

Današnji dan proveli smo u društvu psihologinje i književnice Ivane Štulić. Ivana je u našoj školi održala predavanje o pozitivnoj psihologiji, govorila je o mentalnom zdravlju učenika i nastavnika te je predstavila svoju knjigu "Kako voljeti život". Predstavljajući knjigu Ivana na neki način prikazuje sebe i svoju pozitivnu psihologiju. Ivana Štulić održala je predavanje ne samo za Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci,nego i za Srednju strukovnu školu Vinkovci i Drvodjelsko tehničku školu koje su isto bile dijelom ovoga predavanja i suradnje. Zahvaljujemo se Ivani i veselimo se nekom novom susretu!

Današnji dan proveli smo u društvu psihologinje i književnice Ivane Štulić. Ivana je u našoj školi održala predavanje o pozitivnoj psihologiji, govorila je o mentalnom zdravlju učenika i nastavnika te je predstavila svoju knjigu "Kako voljeti život". Predstavljajući knjigu Ivana na neki način prikazuje i sebe i svoju pozitivnu psihologiju. Ivana Štulić održala je predavanje ne samo za Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci,nego i za Srednju strukovnu školu Vinkovci i Drvodjelsko tehničku školu koje su isto bile dijelom ovoga predavanja i suradnje. Zahvaljujemo se Ivani i veselimo se nekom novom susretu!

Ovaj tjedan: 2087