MJESEC BORBE PROTIV OVISNOSTI U TEHNIČKOJ ŠKOLI

Autor: Benjamin Dobutović, 23. 11. 2023.

ODRŽANA JE RADIONICA "OVISNOSTI NOVOG DOBA" U TEHNIČKOJ ŠKOLI RUĐERA BOŠKOVIĆA VINKOVCI

U tijeku je mjesec borbe protiv alkoholizma, nikotizma i ovisnosti o drogama (15.11. – 15.12.2023.).

Na inicijativu profesorica Mirele Dobutović i Tihane Mudrovčić, uz podršku psihologinje Helene Tomšek i profesora Benjamina Dobutovića, danas 23.11.2023. su za učenike Tehničke škole Ruđera Ruđera Boškovića Vinkovci djelatnice gradskog društva Crvenog križa Vinkovci, Nikolina Jukić i Tena Galić održale interaktivnu radionicu naziva "Ovisnosti novog doba".

Učenici su aktivnim sudjelovanjem u radionici i raspravom na temu ovisnosti novoga doba pokazali visoki stupanj zainteresiranosti za ovu temu, kao i upoznatost s posljedicama koje svaka vrsta ovisnosti može imati na život mlade osobe.

Zahvaljujemo svim učenicima na odazivu i predavačima na vrlo korisnom predavanju i radionici ovoga tipa. Vjerujem da će mnogima biti unaprjeđena kvaliteta života.

Benjamin Dobutović

Dio fotografija s radionice možete pogledati i u našoj fotogaleriji:

Izvor: GDCK Vinkovci, Škola
Priloženi dokumenti: