DAN DRAGOVOLJNIH DARIVATELJA KRVI

Autor: Benjamin Dobutović, 25. 10. 2023.

25. listopada se obilježava Dan dragovoljnih darivatelja krvi.

Hrvatski Crveni križ svim plemenitim ljudima koji stoje iza bezbroj spašenih života čestita Dan dragovoljnih darivatelja krvi!

Povodom Dana dragovoljnih darivatelja krvi u četvrtak 26. listopada 2023. od 12:00 sati do 13:00 sati u učionici A116, organiziramo motivacijsko predavanje o darivanju krvi i radionicu o ranom otkrivanju raka dojke.

Molim razrednike da preporuče ovo predavanje svojim učenicama.

Hvala vam od srca!

Povodom Dana dobrovoljnih davatelja krvi u četvrtak 26. listopada 2023. od 12:00 sati do 13:00 sati u učionici A116, na inicijativu profesorice Mirele Dobutović i uz podršku profesorice Tihane Mudrovčić organiziramo prigodno motivacijsko predavanje o darivanju krvi i radionicu o ranom otkrivanju raka dojke za učenice i djelatnice naše škole na temu "Dojka, sve što trebate znati".
U predavanju će nam pomoći kolege iz GDCK Vinkovci, a radionicu vode profesorice i učenici iz susjedne Zdravstvene i veterinarske škole Vinkovci.

Molim razrednike da preporuče ovo predavanje svojim učenicama.

Hvala!

Vidimo se!