Otvorenje 24. državnog Natjecanja iz povijesti

Autor: Ena Mijolović, 26. 4. 2023.

Službeno je otvoreno 24. državno Natjecanje iz povijesti koje se ove godine održava u našoj školi!

Na svečanom otvorenju goste su pozdravili ravnatelj Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci Zlatko Ruščić, viši savjetnik i predsjednik Povjerenstva državnog Natjecanja iz povijesti Hrvoje Knežević, pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje i društvene djelatnosti Vukovarsko-srijemske županije Jadranka Mustapić - Karlić, pročelnica Upravnog odjela društvenih djelatnosti grada Vinkovaca Andrea Vinković. Svečanost su upriličili i učenici naše škole prigodnim programom koji su pripremili sa svojim nastavnicama Hrvatskoga jezika.

Svim učenicima i njihovim mentorima želimo puno uspjeha na sutrašnjem natjecanju!

Ovaj tjedan: 2074