Informacije i obavijesti o državnoj maturi za učenike 4. razreda

Autor: Krunoslav Čelig, 28. 11. 2019.

Sukladno Pravilniku o polaganju državne mature prijave ispita državne mature za učenike 4. razreda trajat će od 1.12.2019. do 15.2.2020. do 12:00.

Budući da je štrajk još uvijek u tijeku, jedini trenutno raspoloživi način da se učenike završnih razreda obavijesti i informira o nadolazećim aktivnostima vezanim uz državnu maturu jest putem oglasne ploče u školi i mrežnoj objavi na stranici škole.

Dakle, sve informacije i obavijesti o polaganju državne mature pratite na mrežnoj stranici škole pod poveznicom Državna matura ili izravno na mrežnoj adresi:

dm.tsvk.hr

Za sve potrebne informacije o državnoj maturi ili eventualne poteškoće prilikom prijave u www.postani-student.hr, obratite se ispitnome koordinatoru:

Krunoslav Čelig
kcelig@gmail.com