Obavijest vezana za predaju završne radnje u jesenskom roku!

Autor: Jasenka Vilhelm-Sabljić, 7. 7. 2020.

Obavijest učenicima vezano za obranu Završnog rada

Predaja pisanog dijela Izradbe koju je prihvatio mentor trebat će se predati na urudžbeni zapisnik, a to znači da maturanti trebaju osobno donijeti SAMO JEDAN PRIMJERAK ZAVRŠNOG RADA, u učeničku referadu do 15.kolovoza 2020. budući da je situacija vezana za COVID -19 u redu.

Učenici trebaju komunicirati s mentorom putem maila, te finalnu verziju radnje poslati mentoru, a mentor će radnju proslijediti također putem maila članovima ispitnog povjerenstva!

O datumu obrane, članovima povjerenstva, te načinu provedbe istog bit ćete obavješteni na vrijeme!

LP

> Oglasna ploča