Državna matura - Obavijesti za maturante

Približava se kraj roka za prijavu ispita državne mature

Autor: Krunoslav Čelig, 13. 2. 2017.

Rok za prijavu ispita državne mature završava 15. 2. 2017. u 12:00 sati.

Podsjećam sve učenike koji namjeravaju polagati državnu maturu da putem mrežne stranice www.postani-student.hr iskoriste zadnju priliku za odabir ispita. Do završetka roka za prijavu ostalo je nešto više od 24 sata.

Nakon navedenoga datuma, prijave ispita neće biti moguće, niti ćete moći pritupiti polaganju ispita državne mature u ljetnome roku. Slijedom navedenoga, izgubit ćete mogućnost upisa na neki od željenih fakulteta.

Jednako tako, provjerite i potvrdite ispravnost svojih osobnih podataka, te ocjena 1., 2.  i 3. razreda u www.postani-student.hr.

> Državna matura