OBAVIJEST O TESTIRANJU- NATJEČAJ ZA NASTAVNIKA SKUPINE PREDMETA IZ PODRUČJA ELEKTROTEHNIKE

Autor: Nina Udovičić, 15. 12. 2021.

Testiranje kandidata za radno mjesto nastavnika skupine strukovnih predmeta iz područja elektrotehnike provest će se 20. prosinca 2021.g. u 8 sati u prostorijama škole ( tajništvo ) kao skraćena usmena provjera iz područja koja su navedena u Odluci o vremenu i načinu testiranja koja se nalazi u privitku ove objave.

Na testiranje se pozivaju sljedeći kandidati koji udovoljavajuu uvjetima natječaja ( kandidatima su obavijesti o testiranju poslane i putem e-mail-a navedenog u prijavi za natječaj):

Redni broj

Ime i Prezime (inicijali)

1.

K.Č.

2.

I.K.

3.

D.V.

Napominjemo da je prilikom ulaska u školsku ustanovu potrebno predočiti COVID potvrdu, potvrdu o testiranju ili drugi odgovarajući dokaz sukladno odluci HZZJZ.

Priloženi dokumenti:
ODLUKA_O_VREMENU_I_NACINU_TESTIRANJA.pdf (68.54 KB)