Poštovani, upisi u Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci odvijat će se prema rasporedu:

Autor: Vlado Mikić, 23. 7. 2020.

- 27.7.2020. ponedjeljak   od 9h do 13h

- 28.7.2020. utorak            od 11h do 16h

- 29.7.2020. srijeda          od 9h do 13h

OBAVEZNO NOŠENJE ZAŠTITINIH MASKI !!!

Popis potrebnih dokumenata koji su uvjet za upis u pojedini program obrazovanja

• upisnica – sa www.upisi.hr
  • dokumentacija vezana za ostvarivanje prava na dodatne bodove
  • liječnička svjedodžba medicine rada  - za programe :

arhitektonski tehničar, građevinski tehničar, elektrotehničar,

tehničar za mehatroniku, strojarski računalni tehničar,

automehaničar, instalater grijanja i klimatizacije, bravar,

CNC operater/ka, elektroinstalater, elektroničar- mehaničar,

monter suhe gradnje , zidar

• potvrda nadležnog školskog liječnika -  za program autoelektričar

*  ugovor o provedbi  praktične nastave (praksa) za trogodišnja zanimanja

-    4 ovjerena primjerka  (ugovor možete pogledati u prilogu)

• ugovor moraju donijeti učenici koji upisuju smjer :

automehaničar, instalater grijanja i klimatizacije, bravar,

CNC operater/ka, autoelektričar

u prilogu možete pogledati popis poslodavaca za praksu

Napomena :  smjerovi elektroinstalater, elektroničar- mehaničar,  monter suhe gradnje, zidar odrađuju praksu u školi te ne trebaju tražiti praksu kod obrtnika

Dostava upisnice elektroničkim putem

Zbog situacije uzrokovane pandemijom COVID – 19 upisnica i ostalu dokumentaciju  moguće je dostaviti i elektroničkim putem. Potrebnu dokumentaciju može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je  dostaviti i svoj osobni kontakt  (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Prilikom dostavljanja upisnice elektroničkim putem učenik se može izjasniti i o izbornim

predmetima te odabiru stranih jezika.

Učenici koji su ostvarili pravo na upis u programe obrazovanja za koje je potrebna potvrda liječnika školske medicine ili liječnička svjedodžba medicine rada, odnosno potvrda obiteljskog liječnika, dužni su do roka objavljenoga u Kalendaru u srednju školu dostaviti ove dokumente osobno ili elektroničkim putem (skenirane ili slikane) na e-adresu školske ustanove.

Učenici su dužni do kraja rujna dostaviti u školu originalnu dokumentaciju, a original liječničke svjedodžbe medicine rada do kraja prvog polugodišta. Ako učenik ne dostavi originalnu dokumentaciju, srednja škola se radi daljnjeg postupanja može obratiti Ministarstvu znanosti i obrazovanja, Upravi za odgoj i obrazovanje.

Mail adresa na koju se mogu poslati upisnica i potrebni dokumenti :   upisi2020@tsvk.hr

Priloženi dokumenti:
ugovor_o_praksi.JPG (331.15 KB)