TCA kontakt seminar " Europe on the move"

Autor: Tihana Mudrovčić, 3. 6. 2019.

U razdoblju od 27. do 29.svibnja u hotelu Leonardo Royal u Berlinu održan je kontakt seminar transnacionalne suradnje pod nazivom "„Europe on the move – key competences to create mobility projects in VET” u svrhu ostvarivanja suradnje između strukovnih škola i sličnih ustanova kroz Erasmus + projekte.

Sudionici, uz 3 sudionice iz Hrvatske, dolazili su iz Njemačke, Francuske, Irske, Švedske, Norveške , Islanda, Makedonije, Turske, Poljske, Finske, Mađarske i Portugala.

Kroz radionice i predavanja tijekom 3 dana učili smo o mogućnostima Erasmus+ ključnih aktivnosti, te smo također imali mogućnost kroz europski sajam prezentirati svoju zemlju i naravno svoje škole u svrhu lakšeg ostvarivanja kontakta i kreiranja budućih projekata.