Tjedan cjeloživotnog učenja u našoj školi

Autor: Marija Barac, 26. 9. 2014.

Tjedan cjeloživotnog učenja UNESCO-ova je inicijativa pokrenuta 1999. godine, a svake godine obilježava se u brojnim zemljama na svim kontinentima kako bi se senzibilizirala javnost za cjeloživotno učenje, promicala kultura učenja te potaknula osobna motivacija.

Tako se i naša Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci  priključila Tjednu cjeloživotnog učenja i to krenuvši iz svoga „dvorišta“ spontanom akcijom ličenja učionica i ostalih prostora koje koristimo za naš dnevni rad. Naši učenici i zaposlenici će zajedničkim snagama oplemeniti i urediti prostor naše škole te tako poboljšati kvalitetu boravljenja u školi.